Trend letošní sezóny – závěsná křesla

Už jste se stali součástí nejžádánějších hitů sezóny? Houpací křesla, vajíčka a závěsná křesla jsou módním trendem do domu i na zahradu. Jsou pohodlné, trendy a praktické.

Posuňte se letos o level výš v relaxaci. Odpočívejte v závěsném křesle nebo houpačce každý den. Výhodou těchto křesel je multifunkční využití. Díky materiálu je lze umístit tam, kde Vám je nejlíp. Jedná se o nábytek z umělého ratanu, který se podobá přírodnímu, ale je mnohem odolnější, proto si lze křesla umístit na zahradu i do Vašeho interiéru. Umělý ratan je snadný na údržbu a odolá špatnému počasí, proto můžete relaxovat po celý rok. K dostání jsou i konstrukce z oceli. Křesla lze zakoupit už s konstrukcí nebo bez konstrukce. Konstrukci můžete případně zakoupit zvlášť. Některé druhy křesel lze zavěsit pomocí řetězu například do stropu. Křesla jsou v dostání v obrovském dostání designů a variací. Zakoupit můžete nejen křesla a houpačky, ale i lehátka se slunečníkem nebo závěsné postele s konstrukcí. Křesla zakoupíte v každém větším nábytku nebo se slevami Baumax. Neváhejte při nákupu využít i slevové kódy Mobelix a koupit venkovní křesla a lehátka levněji.

V závěsných křeslech si dejte odpoledního šlofíka, přečtěte si krásnou knížku nebo jen tak buďte. Křesla jsou k dostání pro jednu osobu, dvě osoby ale i pro rodinu současně, v tom případě se však nejedná o klasické závěsné křeslo. Nosnost křesla se pohybuje okolo 100-130kg. Houpačky pro rodiny mají nosnost až 200kg. K dostání jsou z variací polstrování ve všech možných barvách. Některé druhy polstrování je potřeba schovat před deštěm a některé druhy jsou už nepromokavé a nemusíte tak myslet na jejich úschovu. Alza kupony Vám pomohou ušetřit nemalé peníze, při pořízení nového zahradního nábytku.

Nechte se inspirovat a vytvořte to pravé kouzlo pohodlí. Designový nábytek není jen o pohodlí, ale výborně doplní Vaši domácnost ať už venku nebo doma a stane se téměř členem Vaší domácnosti.