Chytré zásuvky mají pro moderní svět velký význam

Chtěli byste ušetřit na výdajích za energie? Cesta nemusí být dlouhá ani náročná, stačí, když využijete nejnovější technologie a poradíte se s nimi. Připraví přehledné grafy a tabulky, na jejichž základě budete výborně informováni o spotřebě ve své domácnosti. A kdo má podobné statistiky k dispozici, ten už určitě vymyslí plán, jak postupovat dál. Vzhledem k tomu, že jsou v posledních letech ceny energií na vzestupu, jsou podobná opatření naprosto nutná. Kdo zaspí dobu, bude mít vysoké náklady na bydlení. Takovým scénářům je možné předejít díky elektronice, která má řadu různých předností.

Minimální spotřeba v pohotovostním režimu

Je to elektronika, která bude mít velmi nízkou spotřebu a nabídne přehled nad každým kolegou napříč celou vaší domácností. Dovede se sladit až s jedenácti tisíci různými spotřebiči a nabídne spoustu různých statistických údajů, ze kterých můžete vycházet pro své další kroky. Chytré zásuvky přinášejí detailní přehled, ať už jste kdekoliv. Díky elektrickému výkonu 3680 W můžete monitorovat i provoz energeticky náročnějších spotřebičů, jako jsou například kávovary, ledničky nebo mikrovlnné trouby. Velkou výhodou je také sladění s hlasovými asistenty, jejichž typickým reprezentantem je Amazon Alexa.

Naplánujte si scénář na celý týden

Díky této novince ve světě moderní techniky si budete moci plánovat celý svůj den. Kávovar se zapne v šest ráno a probudí vás šálkem voňavého nápoje. Klimatizace se spustí krátce předtím, než dorazíte domů. To jsou jen dvě z mnoha variant, které přicházejí v úvahu ve vašem plánování. Mobilní aplikace je dostupná pro zařízení s Androidem, ale vyladěná je rovněž pro operační systém iOS, nemusíte si proto kupovat nový smartphone. Zaujala vás tato tématika a chcete se dozvědět víc? Podnětné informace najdete na cel-tec.cz!