Dveřní kukátko s kamerou přináší ochranu pro zranitelné seniory

Jsou důvěřiví, a to i ke zcela cizím lidem, kterým někdy chtějí otevřít hned po zazvonění domovního zvonku. Bohužel, případů okradených seniorů rok od roku přibývá a na vině bývá i nedostatečné zabezpečení jejich bytů. Stačilo by přitom jen opravdu velmi málo, a sice podívat se, kdo je opravdu za dveřmi. Pokud přijde někdo s nekalými úmysly, bude už při vstupu do objektu natočený na videozáznam, takže důkazní materiál pro vyšetřovatele je snadno k mání – a vetřelec kameru nejspíše ani nezaregistruje…

Praktický pomocník pro každodenní městský život

Přijde vhod rodinám s dětmi i osamělým seniorům. Dveřní kukátko s kamerou se ovládá velmi snadno, okamžitě ukáže, kdo je na druhé straně dveří a čeká na vstupní chodbě. Pokud jde o zcela neznámého člověka, všichni vědí, že by neměli otevřít. Kukátko umožní široký úhel záběru a ihned informuje o všem důležitém. LCD displej se snadno ovládá a chybět nebude ani noční přísvit, takže nezvaní hosté si nepřijdou na své ani během pozdního večera. Praktický monitor, ovládání skrze Wi-Fi na dálku, digitální zabezpečení odpovídající standardům 21. století. Obě zranitelné skupiny, tedy senioři i děti, budou mít k dispozici perfektního strážce. Když k nim domů zrovna přijde návštěva, můžete i vy dostat neprodleně notifikaci na smartphone a zařídit se podle toho.

Široký výběr modelů je naprostou samozřejmostí

Důležitou roli hraje nejen snadné používání této elektroniky, ale pochopitelně je důležitý také celkový design. Kukátko totiž musí zapadnout do interiéru tak, aby s ním dobře ladilo (a nebylo také na první pohled, jakkoliv nápadné). Předností je pak určitě i velmi snadná instalace, kterou zvládnete hravě už za pár minut. Podívejte se na nabídku na cel-tec.cz, kde jsou k mání nejnovější modely na trhu!